Scheepjes CAL 2017 Hygge by Kirsten Ballering
Voororder, let op als u meerdere artikelen besteld, wordt alles geleverd zodra de pakketten binnen zijn.
Wilt u uw andere artikelen eerder ontvangen, doe dan een aparte bestelling!
Ter verduidelijking: UITLEVERDATA:
Pre-order eerst ronde: reeds uitgeleverd
Op uw orderbevestiging staat erbij welke ronde u heeft besteld
Pre-order 2e ronde: uitlevering naar ons toe 13/14 februari, levering klant 14/15 februari
pre-order 3e ronde: uitlevering naar ons 24 februari, levering klant 25/26 februari.
Pre-order 4e ronde: uitlevering naar ons en naar klant: week 15!!
Wij doen ons best om alles zo snel mogelijk te verzenden!
Het is zover! De voorverkoop van de CAL2017 is van start gegaan. Vanaf nu zijn de kits te bestellen in onze webshop. De eerste kits worden begin februari verzonden.
'Hygge' (uitgesproken als ‘Hoe-ga’) is een Deens woord, wat gezelligheid betekent. Je kan het vast wel voor je zien: in een warme en knusse omgeving zijn, heerlijk relaxed op de bank haken of breien, lekker eten, je favoriete trui dragen, een kop warme thee drinken, samen zijn met vrienden om leuke herinneringen op te halen, het is allemaal Hygge.
Designer Kirsten Ballering van de blog Haak Maar Raak heeft in samenwerking met Scheepjes deze prachtige door Scandinavië geïnspireerde CAL ontworpen. Vanaf de eerste Scheepjes CAL werd gevraagd wanneer wij onze beroemde Stone Washed garens in een CAL gaan gebruiken en nu kunnen we je laten weten dat dit jaar Scheepjes Stone Washed in de CAL verwerkt is! We hebben het gecombineerd met onze kleurrijke Catona garens voor een mooi contrast. Het patroon voor de prachtige shawl is geïnspireerd door traditionele Scandinavische designs en is versierd met zowel haakmotieven als kruissteken.
De CAL start op woensdag 15 februari en zal 13 weken duren. Iedere woensdagmiddag wordt een nieuw gedeelte van het patroon geplaatst als PDF bestand. De PDF bestanden worden ondersteund met video's. Op deze manier is er genoeg gelegenheid om de CAL te kunnen volgen. De video's worden gemaakt door onze blogster Esther bekend van www.itsallinanutshell.com. De PDF bestanden zijn te downloaden via de Nederlandse en Internationale Facebookgroep en via scheepjes.com.
Natuurlijk verkopen we ook deze keer de kant-en-klare kits. Er zijn 3 kleurthema'sbeschikbaar: Regenboog, Pastel & Juweel.
``daarna kwam de 4e kleur erbij de Mermaid!
gelijk leverbaar!
Scheepjes CAL 2017 Hygge Pastel gelijk leverbaar!€ 48,20 € 45,95- Losse bedel rendier€ 0,35
Showroommorgen!
D.V. Zaterdag 16 februari 2019 van 9:30 - 12:00 uur
Nylonstraat 12-10 8281JX Genemuiden
Wij zijn een online winkel, met geregeld een showroommorgen.
Afhalen van uw bestelling is mogelijk, kijk voor afhaaltijden onderaan deze pagina!
Op andere tijden geen verkoop aan de Nylonstraat.